Menu
Město Jilemnice
MěstoJilemnice

Propadající se chodník v ulici Jana Weisse

Typ závady: Chodníky
Místo závady: Chodník v parčíku mezi kinem a školku . Pod balkónem Jana Weisse 998

Odesláno dne 12.06.2023 prostřednictvím formuláře https://www.mestojilemnice.cz/

Popis závady: Propadajici se chodník, nezabezpečeny již týden, je možné , že závada již byla nahlasena .         

 

Odpověď: Děkujeme za upozornění,  závadu už hlášenou máme, pracuje se na odstranění.

 

 

Datum vložení: 12. 6. 2023 9:29
Datum poslední aktualizace: 12. 6. 2023 10:57

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1
2
2
2
3
3
4
4
5
5
6
4
7
4
8
5
9
4
10
5
11
4
12
5
13
4
14
5
15
6
16
6
17
6
18
6
19
5
20
4
21
6
22
5
23
6
24
4
25
5
26
5
27
3
28
5
29
3
30
4
1
2
2
3
3
4
4
3
5
2

Kalendář svozu odpadů

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1
2 3
4 5 6 7
8
9 10
11 12 13 14
15
16
17
18 19
20 21
22
23 24
25 26 27 28
29
30 1
2 3 4 5

Odstávka elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

nahoru