Facebook

Úvod > Veřejné zakázky

Rekonstrukce a mobilní zastřešení jeviště v zámeckém parku, Jilemnice - ZRUŠENO

  • Způsob zadání: Veřejná zakázka malého rozsahu (mimo režim zadávacího řízení zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek ve znění pozdějších předpisů)
  • Předpokládaná hodnota: 2000000 Kč
  • Číslo zakázky: 08/VZ/2017
  • Zadavatel: Město Jilemnice
  • Platnost zakázky: 19.04.2017 - 17.05.2017

Stávající objekt jeviště je tvořen 1 podzemní místností, která slouží jako skladovací prostor a je přístupná přes schodiště umístěné na východní straně objektu. Stávající konstrukce schodiště bude zachována, pouze mírně upravena a celé schodiště se zakryje pochozím tahokovovým poloroštěm. Vedle schodiště (směrem k severu) budou vytvořeny nové schody pro snadný přístup na jeviště a přístup diváků do hlediště. Jeviště tvoří volný prostor betonové desky, nově se opatří pochozí vrstvou z betonu s povrchovou úpravou kartáčováním. Součástí jeviště je demontovatelná membránová konstrukce pro zastřešení prostoru a ochranu jeviště zejména před sluncem. Celé zastřešení je demontovatelné. Skládá se z nosných tyčí, vlastních membránových plachet a lanek pro vypnutí konstrukce. Nosné tyče se osazují do předpřipravených patek, které jsou zapuštěny v betonové desce stávajícího objektu. Při neosazení nosných tyčí jsou patky zaslepeny. Dají se využít i pro jiné instalace mimo zastřešení jeviště. Je uvažováno umístění jeviště směrem k zámku i naopak.

Mechanická odolnost a stability byla potvrzena statickým výpočtem, který je zahrnut ve stavební části projektové dokumentace. Stavba je navržena tak, aby zatížení na ni působící v průběhu výstavby a užívání nemělo za následek destrukci stavební konstrukce. Veškeré konstrukce jsou navrženy v souladu s platnými ČSN a EN pro navrhování příslušných konstrukcí a normami zatížení stavebních konstrukcí a vyhoví z hlediska povolených deformací.

Podrobnější technická specifikace je uvedena v Příloze č.6 - Projektová dokumentace (výkresy, formát pdf.)

Památková ochrana zámeckého parku: Příloha č.7 - MěÚ Jilemnice, ORIM - oddělení památkové péče, Rozhodnutí R/12/2017 - vydáno 4.4.2017

Dokumenty ke stažení

Dokument
Vyzva - zamecky park, jeviste (typ: PDF, velikost: 1.76 MB)
Priloha c.1 - kryci list nabidky (typ: DOC, velikost: 69.00 Kb)
Priloha c.2 - cestne prohlaseni (typ: DOC, velikost: 57.50 Kb)
Priloha c.3 - seznam referenci (typ: DOCX, velikost: 35.85 Kb)
Priloha c.4 - vykaz vymer (typ: XLSX, velikost: 134.79 Kb)
Priloha c.5 - navrh smlouvy (typ: DOC, velikost: 80.50 Kb)
Priloha c.6 - PD, vykresy v pdf (typ: ZIP, velikost: 25.37 MB)
Priloha c.7 - rozhodnuti PP (typ: PDF, velikost: 550.67 Kb)
Zruseni verejne zakazky (typ: PDF, velikost: 214.34 Kb)

zpět

 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídilo Město Jilemnice v roce 2011 tyto webové stránky.