Výstava: “Pracuji, protože…”

12.11.2019 - 22.11.2019

Putovní výstava ukáže prostřednictvím fotografií příběhy uživatelů služby, kteří i přes své znevýhodnění nalezli s podporou organizace Rytmus Liberec práci na běžném pracovním trhu. Návštěvníci se tak seznámí nejen se samotnými příběhy, ale i s činností organizace, která v Libereckém kraji působí již 15 let. Výstava se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a bude probíhat ve všech městech, kde organizace působí (Liberec, Česká Lípa, Semily, Jilemnice a Jablonec nad Nisou)

Výstavu si bude možné prohlédnout v Galerii V kotelně do 22. 11. 2019.

Tisková zpráva ke stažení ZDE