Vrácení vstupného KINO 70

10.03.2020 - 10.04.2020

Vážení diváci,

s ohledem na nařízení vlády o stavu nouze a přidružených opatřeních, zůstává naše kino i nadále až do odvolání uzavřené.

Zakoupené vstupenky můžete vracet v informačním centru.

!Od 14.3. 2020 do odvolání je uzavřeno Informační centrum Jilemnice!

Hledáme nyní způsob, jakým budeme vracet klientům vstupné (za filmy do Kina 70), které uhradili právě v Informačním centru - ať už hotově, nebo kartou).

!! V IC Jilemnice již toto není možné !!

Sledujte prosím nadále tyto stránky, informace zde budou průběžně aktualizovány.

Vstupenky zakoupené přes internet: Vracení vstupného bude řešit provozovatel předprodejního systému. Byly aktualizovány naše stránky kino70.koupitvstupenku.cz, zde je umístěn Menu/vrácení vstupenek formulář pro zadání žádosti o vrácení vstupného. V případě obtíží kontaktujte technickou podporu 555 222 349, popřípadě podpora@koupitvstupenku.cz. Děkujeme za vaši trpělivost a věříme, že navrácení vstupného proběhne proběhne bez problémů.