Veselá trojka

22.01.2017, od 16:00 hod

• Vstupné: 220,- 200,- Kč
  • Pořadatel: SD Jilm Jilemnice, info@sdjilm.cz, tel.: 481 544 070

Pro milovníky tradičních lidovek jsme připravili vystoupení kapely a hvězdy TV Šlágr – Veselé  trojky Pavla Kršky! Pavel Krška, Miroslav Hrdička, Jaromír Kozelek, to jsou tři dlouholetí kamarádi, kteří celý život hráli muziku pro široké vrstvy posluchačů. Hudbu, kterou nyní hrají, tvoří pro všechny, kteří si rádi poslechnou lidovou písničku.  Jejich hlavní náplní je skládání vlastních písní s důrazem na pěkný text.

Předprodej vstupenek a dárkových poukazů od 7.11.2016 v Informačním centru Jilemnice + ONLINE na www.sdjilm.cz