Pohybová výzva na duben

01.04.2021 - 30.04.2021

• Pořadatel: Město Jilemnice

Město Jilemnice se zapojilo do projektu 10 000 kroků v rámci Partnerství pro městskou mobilitu. Na duben je vypsána velmi zajímavá výzva – připojte se a pojďte s námi cestou ke zdraví.
Nezáleží na tom, zda jste muž či žena, zda máte nějaké kilo navíc nebo nejste zrovna sportovní typ. Udělejte něco pro své zdraví, stačí se jen zvednout ze židle a jít. Motivujte své kamarády, známé či rodinu. Překonejte sami sebe nebo soutěžte v týmu – každý krok se počítá do výsledků.

•    veškeré informace a registraci naleznete na webových stránkách projektu: https://www.desettisickroku.cz/

Město Jilemnice připravilo ceny pro 5 nejlepších žen, 5 nejlepších mužů, pro vítězný tým a výherci 3 cen budou náhodně vybráni. Navíc z 50 prvních registrovaných vylosujeme 5 výherců cen od města Jilemnice.