Blázinec

26.01.2017, od 19:00 hod

• Vstupné: 300,-
  • Pořadatel: SD Jilm Jilemnice, info@sdjilm.cz, tel.: 481 544 070

Jeden herec – patnáct rolí !
Hra Blázinec  Jaroslava Gillara je napínavou groteskou ve které se zmocní blázni vlády nad ústavem, který je však alegorickou podobou světa. Téma ovládnutí společnosti šílencem je stále aktuální. Nečekané zvraty a konflikty jsou doprovázeny crazy situacemi jako z němého filmu. Výstupy často připomínají dramatiku absurdního divadla.
Hra je inspirována mimo jiné motivy E. A. Poea, sugestivní scény strachu a hrůzy jsou protkány typickým Poeovským humorem a vytvářejí tak pro diváka velký jevištní zážitek.
Všech patnácti rolí se ujal Miroslav Táborský a zpracoval je svým osobitým způsobem.

Předprodej vstupenek a dárkových poukazů od 7.11.2016 v Informačním centru Jilemnice + ONLINE na www.sdjilm.cz