BESÍDKA DIVADLA SKLEP

23.01.2020, od 19:00 hod

• Vstupné: 350,- / 330,-

„Besídka“ divadla Sklep v novém podání, složená z mnoha humorných výstupů, skečů, gagů, písní a tanců, které polechtají bránici i tomu největšímu morousovi. Jedná se o revuální pásmo scének čerpajících ze svérázného a osobitého smyslu pro humor všech členů divadla Sklep. Každým rokem je Besídka jiná, sestavena ze zcela nových scének, ve kterých účinkují kmenoví členové souboru a jejich přátelé jako hosté.

Hrají: David Vávra, Milan Šteindler, Jiří Fero Burda, František Váša, Jana Hanáková, Tereza Kučerová, Marta Marinová, Hana Navarová, Lenka Andelová, Lenka Vychodilová, Roman Fojtíček, David Noll, Jiří Podzimek a Vladimír Vytiska / Rasťo Uhrík.

www.divadlosklep.cz

Předprodej vstupenek a prodej Vánočních dárkových poukazů bude zahájen v pondělí 11.11.2019 v Informačním centru, tel.: 481 54 10 08 + ONLINE na www.sdjilm.cz

Vstupenky rezervujeme maximálně 7 dní.