Facebook

Úvod > Novinky

29.03.2018 - 17.06.2018

Výstava Děti a mládežnické časopisy v bývalé NDR a Štěpán Lenk - výběr z komiksové tvorby.

Retrospektivní část výstavy připravená ve spolupráci s Muzeem komiksů Thomase Möllera v Neubrandenburgu Německu nás zavede do bývalé NDR k tehdejší produkci pro mládež. Zároveň bude vystavena kolekce komiksů současného mladého českého autora Štěpána Lenka.

12.05.2018 - 10.06.2018

Výstava Jiří Salaba - výběr z tvorby

Výstava bude otevřena v zámecké budově od 11. května do 10. června 2018.

Kšanda

22.05.2018 (vstup 340,- / 320,-)

Kšanda

Komedie „Kšanda“ je nabitá dějem a originálním humorem. Dialogy ostré jako bič a strhující tempo nenechají diváky ani na chvíli vydechnout.

Sexuální zdraví, onkologická prevence v gynekologii

24.05.2018

Sexuální zdraví, onkologická prevence v gynekologii

Přednáška v rámci projektu "Rozvoj MA21 v Jilemnici", součást série přednášek Zdravý životní styl

Terapie hrou pro rodiče

25.05.2018 (vstup 200,-)

Terapie hrou pro rodiče

MC Rodinka pořádá prožitkový seminář s psycholožkou Mgr. Jitkou Kopřivovou.

Testování dráhy na kolečkových lyžích veřejností

26.05.2018

Testování dráhy na kolečkových lyžích veřejností

Testování dráhy na kolečkových lyžích veřejností v prostorách areálu Hraběnka.

50 let založení klubu biatlonu, otevření Hraběnky

26.05.2018

50 let založení klubu biatlonu, otevření Hraběnky

Otevření areálu Hraběnka

KČT Jilemnice: Hvězdicový výstup „Za Krakonošem na Kozinec“

26.05.2018

KČT Jilemnice: Hvězdicový výstup „Za Krakonošem na Kozinec“

Podrobné informace naleznete na plakátech.

Preclíkové závody

27.05.2018

Preclíkové závody

Preclíkové závody na hřišti Kuvajt u sportovní haly.

Farmářské trhy

01.06.2018

Farmářské trhy

Tradiční farmářské trhy na Masarykově náměstí.

01.06.2018

Dětský den

KČT Jilemnice zve: Líšenské pochody Českým rájem

02.06.2018

KČT Jilemnice zve: Líšenské pochody Českým rájem

KČT Jilemnice - Přidejte se k nám na nádherný pochod Českým Rájem.

II. Bleší trh

02.06.2018

II. Bleší trh

Druhý ročník charitativní akce Bleší trh.

Krkonošské pivní slavnosti

02.06.2018

Krkonošské pivní slavnosti

Krkonošské pivní slavnosti - 2. ročník

Příběhy proti smutku

03.06.2018

Příběhy proti smutku

Zastavení na cestě života ... tentokrát nad moudrostí zbožných chasidů a židovskými písněmi.

Veselá trojka

03.06.2018 (vstup 230,-)

Veselá trojka

Oblíbená trojice muzikantů VESELÁ TROJKA Pavla Kršky, která si, především díky TV-Šlágr, získala popularitu. Pavel Krška, Jaromír Kozelek a Miroslav Hrdlička - tři dlouholetí kamarádi, kteří celý život hrají muziku pro široké vrstvy posluchačů, zpívají a tvoří vlastní písně s důrazem na pěkný text. Posluchači se mohou těšit na písničky z nového CD i na již téméř zlidovělé hity, které pohladí po duši, všechny milovníky lidové písně. Vše je doplněno o humorné vyprávění.

!!ZRUŠENO!! BESEDA S JIŘÍM KAJÍNKEM

04.06.2018 (vstup 330,-)

!!ZRUŠENO!! BESEDA S JIŘÍM KAJÍNKEM

!!ZRUŠENO!! Zakoupené vstupenky prosím vracejte v Informačním centru Jilemnice do 4.6. 2018.

Diskusní setkání u kulatého stolu

05.06.2018

Diskusní setkání u kulatého stolu

Téma: Investiční záměry v Hrabačově

Můžem i s mužem

06.06.2018 (vstup 340,- / 320,-)

Můžem i s mužem

Vtipná autorská feérie 4 žen, 4 archetipů, vznikla z potřeby podívat se pravdě do očí.

KČT Jilemnice zve: Dálkový pochod Hanče a Vrbaty

09.06.2018

KČT Jilemnice zve: Dálkový pochod Hanče a Vrbaty

Trasa: Jilemnice – Kruh (sokolovna) - Martinice.

Hry bez hranic

09.06.2018

Hry bez hranic

Hry bez hranic 2018

Pohádkový les

13.06.2018

Pohádkový les

TJ Sokol Jilemnice pořádá Pohádkový les.

KČT Jilemnice zve: Zlaté návrší – Szrenica – Harrachov

14.06.2018

KČT Jilemnice zve: Zlaté návrší – Szrenica – Harrachov

Pojďte s námi na letošní první výšlap na na naše krásné Krkonoše.

Pat a Mat znovu v akci

15.06.2018 (vstup 110,-)

Pat a Mat znovu v akci

Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pat a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Pro kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Vyčistit komín? Postavit nový plot? Naši kutilové si dokáži poradit s každým problémem. Kuťení je pro ně zábava a dokážou si ho patřičně užít. Našim kutilům vůbec není cizí ani moderní řešení a tak se stanou odborníky v užití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer.

Farmářské trhy

15.06.2018

Farmářské trhy

Tradiční farmářské trhy na Masarykově náměstí.

Teheránská tabu

17.06.2018 (vstup 100,-)

Teheránská tabu

Tři mladé ženy a jeden muž mají podobné touhy jako jejich vrstevníci jinde na světě. Žijí ale v Teheránu, kde platí úplně jiná pravidla. Rockové koncerty v klubech, nemanželský sex, alkohol i drogy místní zákony zakazují a vytlačují do podzemí. Kdo má peníze a moc, pravidlům se snadno vzepře. Ostatním, kteří chtějí žít mimo úzce vymezené mantinely, hrozí tvrdé tresty. Při cestě za štěstím a svobodou tak hrdinové filmu musí bořit tabu a riskovat. Snímek je celovečerním debutem íránského režiséra žijícího v Německu Aliho Soozandeha. Natáčet přímo v Íránu nepřicházelo v úvahu, film proto vykresluje atmosféru teheránských ulic unikátní animační metodu rotoskopie.(Aerofilms)

Jurský svět: Zánik říše (2D)

21.06.2018 (vstup 130,-)

Jurský svět: Zánik říše (2D)

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nubar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit. Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nubar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.(CinemArt)

Příšerky z vesmíru

22.06.2018 (vstup 120,-)

Příšerky z vesmíru

Planetu Zemi čeká invaze animované kosmické legrace. Pokud jste si mysleli, že ve vesmíru je život, měli jste samozřejmě pravdu. Na dohled modré planety krouží obrovský mezihvězdný křižník plný mimozemšťanů všemožných tvarů, velikostí a se zcela nahodilým počtem očí, uší nebo rukou. Tři ufonští kamarádi si na něm naladí vysílání teleshoppingu a okamžitě se zamilují do speciální, bezkonkurenčně nejlepší masážní matrace za tu nejlepší cenu. Je báječná a musejí ji mít. Rozhodnou se, že si ji pořídí a potají se k nám vydají v létajícím talíři. Jsou to ale ťulpasové, dělají blbosti a místo hladkého přistání ztroskotají. Luis je pozemský kluk, trochu samotář a díky tátovi v mimozemskou inteligenci vždycky věřil. Teď řeší hrozbu toho, že bude muset z domova na internát, když z okna uvidí létající talíř. Podivně kličkuje, dělá výkruty a nakonec to napálí do stromu kousek od jeho domu. Potkává bláznivou trojku ufonů a hned je mu jasné, že s nima bude zábava. Jeden se tváří jako velitel, ale myslí jen pár minut dopředu, druhý vyhrožuje, že všechny okolo promění, i když to neumí, a třetí je poživačný milovník života a žen z jakékoliv galaxie. A všichni se umí proměnit, v co chtějí. Potrhlí ufoni Mog, Nag a Wabo se s člověčím klukem Luisem dají dohromady a společně rozjedou velkolepé dobrodružství galaktických rozměrů. Potřebují získat vysněnou matraci, poradit si s ředitelkou internátní školy, zkusit nezanechat za sebou úplnou paseku a taky se nějak musí dostat ze Země. A všechny nakonec čeká velké překvapení.(Bontonfilm CZ)

Jsem božská

24.06.2018 (vstup 120,-)

Jsem božská

Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky. Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Pro jistotu hned dvakrát. Když se pak probere, zjistí, že kouzla a spravedlnost přeci jen existují. Stala se z ní totiž neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako božská supermodelka. Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, špíčky jsou přesně tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí. Ale to vůbec nevadí, Renee se cítí sexy, je božská, a život dostává grády. A každý, kdo ji potká, se nestačí divit. Začíná flirtovat, chce novou práci, možná by mohla být i modelkou, kdyby byla povrchní. Nebojí se být lehce vyzývavá vůči šéfovi a vůbec, celý svět jí najednou leží u nohou. Nebojí se soutěže krásy v plavkách a to vůbec nejdůležitější – nebojí se zamilovat.(Bontonfilm CZ)

Jurský svět: Zánik říše (3D)

24.06.2018 (vstup 150,-)

Jurský svět: Zánik říše (3D)

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nubar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit. Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nubar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.(CinemArt)

Láska bez bariér

28.06.2018 (vstup 120,-)

Láska bez bariér

Jocelyn (Franck Dubosc) představuje přesně ten prototyp muže, který se snaží obelstít a ulovit každou ženu, která kolem něj třeba jen projde a stojí za hřích. Používá základní postupy: vytahuje se, přetvařuje se a především neustále lže. A když jej náhodou přistihne nová sousedka Julie (Caroline Anglade) v situaci, kdy zrovna sedí na invalidním vozíku po matce, a chce o něj začít pečovat, jeho srdce zajásá. Repertoár svůdnických postupů si právě rozšířil o nový trik a navíc se díky němu seznámil s krásnou ženou. Ale vše se zkomplikuje, když přijme její pozvání na oběd k rodičům. Setká se zde totiž s Juliinou sestrou Florence (Alexandra Lamy). Což by v jiné situaci určitě uvítal, jenže i ona sedí na vozíku. Bohužel se oproti němu z něj nedokáže jen tak zvednout. A Jocelynovi se přihodí to, co nečekal. Beznadějně a romanticky se do Florence zamiluje. Ale jak jí má prozradit, že jim na procházku stačí jen jeden vozík?(CinemArt)

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

29.06.2018 (vstup 120,-)

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema

Jim je docela obyčejný kluk s tak trochu neobyčejným příběhem. Jako malý se ocitl v Jasmánii, malém ostrovním království. Jeho nejlepším kamarádem je strojvůdce Lukáš, hrdý majitel parní lokomotivy Emy. Tahle nerozlučná trojice jednoho dne poslechne volání dálek a vydávají se do světa. Jejich cesta je zavede do Mandaly. Tam se dozví, že císařova dcera Li Si byla unesena. Nešťastný panovník je požádá o pomoc při její záchraně. Stopy ztracené princezny je vedou přes moře a hory až do bájného dračího města Žalmánie. Netuší, že jejich dobrodružné pátrání zdaleka nekončí. Čeká je mnoho zkoušek, nebezpečných překážek a tajuplných hádanek.(Bioscop)

Farmářské trhy

29.06.2018

Farmářské trhy

Tradiční farmářské trhy na Masarykově náměstí.

11.07.2018 - 14.07.2018

Krakonošovy letní podvečery

21.07.2018 (vstup dobrovolné)

Účel světí prostředky - divadelní představení DS Slaná u Semil

Lehce erotická komedie o dvou dějstvích. Příběh jako by opsaný z domácí politiky, v němž pouze pandury nahradily role toaletního papíru. Matka majitelka řídí společně s dcerou malou solidní obchodní firmu, kterou kdysi zakládala s manželem. Ten ji však podvedl, dal se na cestu zločinu, a tak se s ním rozešla. Do firmy zavítá neznámý, úspěšný a pohledný lobbista, jenž dámám nabídne obrovský kontrakt pro armádu, který může přinést značný zisk...

Farmářské trhy

27.07.2018

Farmářské trhy

Tradiční farmářské trhy na Masarykově náměstí.

28.07.2018 (vstup volný)

170 let dechové hudby v Jilemnici

Za špatného počasí se akce koná v sále SD JILM.

07.08.2018 (vstup dobrovolné)

Kytarový koncert účastníků kytarového kurzu

Koncert účastníků kytarového kurzu proběhne ve Sloupové síni.

11.08.2018 (vstup volný)

Hudební pouťový program

12.08.2018 (vstup 25,-)

Pohádkové odpoledne MC Rodinka

Odpoledne s pohádkou pro rodiny s dětmi.

12.08.2018 - 13.08.2018

Svatovavřinecká pouť

Sen noci svatojánské - Divadlo v Roztocké Jilemnice

17.08.2018

Sen noci svatojánské - Divadlo v Roztocké Jilemnice

Za špatného počasí se nekoná.

18.08.2018 (vstup dobrovolné)

Dívčí válka - DS Strážník Peřimov

Farmářské trhy

24.08.2018

Farmářské trhy

Tradiční farmářské trhy na Masarykově náměstí.

Jilemnické poznávání

03.09.2018 - 09.09.2018

Jilemnické poznávání

10.09.2018 - 15.09.2018

Dny evropského dědictví

16.09.2018 - 22.09.2018

Evropský týden mobility

KČT: Poslední puchýř 2018

15.11.2018 - 18.11.2018

KČT: Poslední puchýř 2018

Akce Klubu českých turistů. Pořadatel: KČT Semily + spolupořadatel KČT Jilemnice

24.11.2018 - 25.11.2018

Dech hor

05.12.2018

Mikuláš

XII. ANDĚLSKÁ PROJÍŽĎKA

08.12.2018

XII. ANDĚLSKÁ PROJÍŽĎKA

Chcete si děti užít pekla trochu jinak?

 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídilo Město Jilemnice v roce 2011 tyto webové stránky.