Úvod > Město Jilemnice > Zpravodaj města

Zpravodaj města

JILEMNICE – ZPRAVODAJ MĚSTA

Vítáme Vás na stránkách informačního měsíčníku občanů Jilemnicka.

Jednotlivá čísla zpravodaje vycházejí vždy na začátku nového měsíce a jsou v prodeji v novinových stáncích a ve vybraných prodejnách. Elektronická podoba časopisu je ke shlédnutí v archivu výtisků na této stránce.

Vydávání zajišťuje tým zaměstnanců odboru kancelář tajemníka MěÚ Jilemnice ve spolupráci s redaktorkou zpravodaje.

Děkujeme všem našim pravidelným přispěvatelům za články do našeho zpravodaje. Velmi nás těší Vaše stálá přízeň.

Abychom umožnili kapacitně ještě více prostoru v našem periodiku, doporučujeme články zasílat v maximálním rozsahu jedné normostrany – 1800 znaků  (formát A4, typ souboru .doc, písmo Times New Roman, velikost písma 12 pixelů, řádkování 1,5, okraje po stranách 3 cm, okraje nahoře a dole 2,5 cm, zarovnání textu do bloku).

Těšíme se na Vaše příspěvky!

V tomto roce uzavíráme jednotlivá čísla v následujících termínech:

Únor 9.1.2019

TECHNICKÉ POŽADAVKY NA PŘÍSPĚVKY

• preferovány jsou příspěvky dodané elektronicky, pokud to není možné, měl by být text příspěvku bez problémů čitelný
  • příspěvky je třeba doručit nejpozději v den uzávěrky (pozdě došlé nebudou zveřejněny)
  • každý příspěvek musí být podepsán, rovněž všechen ilustrační materiál musí být opatřen jménem i příjmením autora
  • fotografie ke článku zašlete samostatně (neumísťovat je do textu), označit autora fotografie, POZOR na dostatečné rozlišení obrázků (viz. dále informace Fotografie)
  • všechny články projdou v redakci jazykovou korekturou

FOTOGRAFIE

• digitální fotografie musejí být ve velikosti min. 1400 pixelů na šířku
  • fotografie je třeba dodat ve formátu JPG/TIF/PNG

INZERCE, REKLAMA